Inwestycja!Dom lub obiekt handlowo-usługowy

719,000 zł
15 Słoneczna,
Ulubione
Twoje wyniki wyszukiwania

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 31 sierpnia, 2022
  • 805 m2

Atrakcyjna oferta inwestycyjna!

   Budynek w zabudowie wolno-stojącej zlokalizowany w miejscowości Luzino. Luzino to spokojna miejscowość z dobrze prosperującą komunikacją miejską. W odległości 900m znajduje się stacja kolejowa. Dojazd  do centrum Wejherowa lub do Bolszewa zajmuje ok. 15 minut. Obiekt usytuowany jest wśród zwartej zabudowy jednorodzinnej. Komfortowy dojazd do nieruchomości zapewnia oświetlona droga gminna. Działka na której usytuowany jest budynek mierzy 800 m2. Teren jest ogrodzony z trzech stron, od frontu na działce zlokalizowane są miejsca parkingowe oraz zapewniony dostęp dla dostaw. 
   Budynek o jednej kondygnacji podziemnej i dwóch naziemnych (parter oraz poddasze). 
   
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren obiektu to obszar oznaczony symbolem MN/U (dopuszcza się samodzielne funkcjonowanie funkcji mieszkaniowej i usługowej).

Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia różnego typu działalności gospodarczej, dodatkowo istnieje możliwość wydzielenia w budynku mieszkań/pokoi i wynajmowania ich w celach zarobkowych.

Powierzchnia całkowita budynku 805,24 m2.
Podpiwniczenie
Kondygnacja posiada oddzielne wejście od frontu budynku. Wydano pozwolenie na użytkowanie części piwnicy jako lokalu gastronomicznego. Dodatkowo liczne pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż. Istnieje także możliwość wydzielenia  pomieszczeń mieszkalnych.

Parter: (301,60m2). Aktualnie powierzchnia przystosowana jest pod obiekt handlowy.
– Sala sprzedażowa (178,12m2)- lokal usługowo-handlowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych (istnieje możliwość zwiększenia powierzchni sprzedażowej poprzez pomniejszenie powierzchni socjalnej.
– Zaplecze (123,48m2)– m.in. chłodnie, szatnia z WC, pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia socjalne.

Piętro I: otwarta przestrzeń wymagająca wykończenia. Powierzchnia może zostać zaadaptowana na część mieszkalną oraz na dodatkową powierzchnię handlową.

Budynek oddany do użytkowania w 1999 roku. Konstrukcja z bloczków betonowych, stropy i schody żelbetowe. Dach dwuspadowy pokryty blachą trapezową. Okna PCV. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan oraz centralnego ogrzewania. Gaz w ulicy. Wjazd i dojście na działkę są utwardzone kostką betonową.

Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Polecam i zapraszam na prezentację!!!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura Stalko Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współpracując z nami otrzymujesz:
– patronat doświadczonych agentów,
– ubezpieczenie transakcji,
– doradztwo kredytowe i prawne.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Adres: 15 Słoneczna
Miasto:
Kod pocztowy: 84-242
Kraj: Poland
Otwórz w Google Maps
Numer ID oferty: 26852
Cena: 719,000 zł
Metraż: 805 m2
Rynek: 1

Podobne oferty

Pierwotny

Ekologiczny dom A2 w otulinie lasu

620,000 zł
Nowoczesna technologia grzewcza – POMPA CIEPŁA oraz FOTOWOLTAIKA zapewnią ekonomiczn ...
Nowoczesna technologia grzewcza – POMPA CIEPŁA oraz FOTOWOLTAIKA zapewnią ekonomiczne utrzymanie nieruchomośc ...
4 124 m2szczegóły

Marta Japczyńska

Skontaktuj się ze mną

Umów oględziny
Zadzwoń WhatsApp
  • Zaawansowane szukanie

    0 zł do 8,000,000 zł

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty

Marta Japczyńska