Obiekt handlowo-usługowy w Luzinie

719,000 zł
15 Słoneczna,
Ulubione
Twoje wyniki wyszukiwania

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 31 sierpnia, 2022
  • 805 m2

Atrakcyjna oferta inwestycyjna!

   Obiekt handlowo-usługowy w miejscowości Luzino. Budynek wolnostojący o jednej kondygnacji podziemnej i dwóch naziemnych (parter oraz poddasze). Obiekt usytuowany wśród zwartej zabudowy jednorodzinnej. Komfortowy dojazd drogą gminną. Działka na której usytuowany jest obiekt mierzy 800 m2. Teren jest ogrodzony z trzech stron, od frontu na działce zlokalizowane są miejsca parkingowe dla klientów oraz zapewniony dostęp dla dostaw. 
   
   Opis nieruchomości:
Powierzchnia całkowita budynku 805,24 m2.
Podpiwniczenie
Kondygnacja posiada oddzielne wejście od frontu budynku. Wydano pozwolenie na użytkowanie części piwnicy jako lokalu gastronomicznego. Dodatkowo liczne pomieszczenia magazynowe, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż.

Parter: (301,60m2)
– Sala sprzedażowa (178,12m2)- lokal usługowo-handlowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych (istnieje możliwość zwiększenia powierzchni sprzedażowej poprzez pomniejszenie powierzchni socjalnej.
– Zaplecze (123,48m2)– m.in. chłodnie, szatnia z WC, pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenia socjalne.

Piętro I: otwarta przestrzeń wymagająca wykończenia. Powierzchnia może zostać zaadaptowana na część mieszkalną oraz na dodatkową powierzchnię handlową.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren obiektu to obszar oznaczony symbolem MN/U (dopuszcza się samodzielne funkcjonowanie funkcji mieszkaniowej i usługowej).

Budynek oddany do użytkowania w 1999 roku. Konstrukcja z bloczków betonowych, stropy i schody żelbetowe. Dach dwuspadowy pokryty blachą trapezową. Okna PCV. Obiekt wyposażony w instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan oraz centralnego ogrzewania. Gaz w ulicy. Wjazd i dojście na działkę są utwardzone kostką betonową.
Istnieje możliwość negocjacji ceny.

Polecam i zapraszam na prezentację!!!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura Stalko Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współpracując z nami otrzymujesz:
– patronat doświadczonych agentów,
– ubezpieczenie transakcji,
– doradztwo kredytowe i prawne.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Adres: 15 Słoneczna
Miasto:
Kod pocztowy: 84-242
Kraj: Poland
Otwórz w Google Maps
Numer ID oferty: 26842
Cena: 719,000 zł
Metraż: 805 m2
Rynek: 1

Marta Japczyńska

Skontaktuj się ze mną

Umów oględziny
Zadzwoń WhatsApp
  • Zaawansowane szukanie

    0 zł do 8,000,000 zł

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty

Marta Japczyńska