Twój prywatny las w dolinie Górnej Łeby- Kaszuby

389,000 zł
Ulubione
Twoje wyniki wyszukiwania

Ogólne

  • Zaktualizowano:
  • 31 sierpnia, 2022
  • 75,878 m2

Prezentowana nieruchomość to działka leśna o niezwykłym charakterze zlokalizowana we wsi Miłoszewo w samym sercu Kaszub. Obszar obejmuje dolinę rzeki Łeby, co czyni to miejsce idealne dla miłośników natury i pięknych krajobrazów.
Nieruchomość o powierzchni 75878 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania, z którego wynika, iż większość terenu to grunty leśne.
Działka położona jest w pierwszej linii zabudowy od drogi gminnej utwardzonej, najdłuższą granicę działki stanowi rzeka Łeba. Prąd oraz woda w drodze. Nieruchomość nieogrodzona.
Drzewostan działki to głównie gatunki liściaste ale również iglaste w różnym przedziale wiekowym. Ilość surowca jakim jest drzewo może służyć także do wycinki jak i do uzupełniania opału grzewczego.
Najbliższa większa wieś z zapleczem handlowo-usługowym to Strzepcz oddalona o około 3 km. Dojazd do Kartuz to zaledwie 24 minuty, do Obwodnicy Trójmiasta 45 minut.
W sąsiedztwie znikoma zabudowa, okolica zalesiona.

Polecam i zapraszam na prezentację!!!

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług biura Stalko Nieruchomości w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Współpracując z nami otrzymujesz:
– patronat doświadczonych agentów,
– ubezpieczenie transakcji,
– doradztwo kredytowe i prawne.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i służy wyłącznie celom informacyjnym.

Adres:
Miasto:
Kod pocztowy: 84-223
Kraj: Poland
Otwórz w Google Maps
Numer ID oferty: 26623
Cena: 389,000 zł
Metraż: 75,878 m2
Rynek: 1

Marta Japczyńska

Skontaktuj się ze mną

Umów oględziny
Zadzwoń WhatsApp
  • Zaawansowane szukanie

    0 zł do 8,000,000 zł

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty

Marta Japczyńska