fbpx
Twoje wyniki wyszukiwania

Jakich klientów lubią pośrednicy?

Opublikowano przez Piotr Sz 2 grudnia, 2022

Jakich klientów lubią pośrednicy? ?

? Takich, którzy ufają agentom. My nie jesteśmy akwizytorami i nie wciskamy nikomu nieruchomości na siłę. Zawsze staramy się wycenić i dobrać je tak, aby były skrojone do potrzeb danego klienta.

Dlaczego lepiej wyceniać dom czy mieszkanie z pomocą pośrednika? Gdyż w przypadku sprzedaży hasło „nie spieszy mi się” nie jest dobrym rozwiązaniem – oferta z zawyżoną ceną (o której marzą właściciele) może zniechęcić potencjalnych klientów. Przez to, długi czas będzie wyświetlała się wśród ogłoszeń i może „opatrzeć się” poszukującym ?

? Klient i pośrednik są partnerami zarówno w procesie sprzedaży, jak i zakupu. Dlatego dokładnie słuchamy potrzeb klienta i sugerujemy konkretne rozwiązania. Przykład? Starsze małżeństwo, które właśnie sprzedaje dom, nie odnajdzie się w 40 m2.

? Warto zapamiętać, że przy sprzedaży nie działamy „za wszelką cenę”. Dobrze wysłuchany klient i odpowiednio dobrane nieruchomości to oszczędność czasu dla każdej ze stron.

Podsumowując, we współpracy z pośrednikami kluczem do sukcesu jest zaufanie – w końcu razem zmierzamy ku temu samemu celowi ?

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

  • Zaawansowane szukanie

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty