fbpx
Twoje wyniki wyszukiwania

Czy potrzebujesz pośrednika?

Opublikowano przez Piotr Sz 2 grudnia, 2022

?„Po co mi pośrednik? Przecież sam mogę wystawić swoją nieruchomość na sprzedaż!” – takie teksty spotykamy na co dzień, zatem dzisiaj odpowiemy na to odwiecznie nurtujące klientów pytanie.

Wiele osób unika pomocy agencji nieruchomości chcąc zaoszczędzić na prowizji pobieranej przez agenta. Wydaje się, że jego praca sprowadza się do zrobienia paru zdjęć i zamieszczenia oferty na portalu oraz czekania na ? – nic bardziej mylnego…

Pośrednicy znają trendy panujące na rynku, a także współpracują z wieloma specjalistami – homestagerami (np. niezastąpioną Home Staging by Asia Wojtulska Trójmiasto), prawnikami, firmami sprzątającym czy doradcami kredytowymi. Przed publikacją oferty zlecają drobne remonty, czy dekorowanie domu. Oprócz tego, zweryfikowane oferty budzą większe zaufanie niż anonimowe ogłoszenia na portalach ?

? Samodzielne próby sprzedaży nieruchomości często są trudne dla jej właściciela przez silne przywiązanie emocjonalne. Agent jest osoba bezstronną i lepiej komunikuje mu się czy finalnie negocjuje z potencjalnymi nabywcami. Doświadczony pośrednik ma także bazę klientów, którym może zaproponować daną nieruchomość, jeszcze zanim trafi ona na rynek.

Aby sprzedać nieruchomość trzeba dopiąć masę formalności. Dzięki współpracujący z kancelarią notrialną, pośrednik odciąży sprzedawców od całej papierologii ?

Podsumowując, jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybko, korzystnie i nie osiwieć przy tym z nerwów – zdecydowanie potrzebujesz pomocy pośrednika ??

Tak samo, jak potrzebujesz dentysty, gdy boli Cie ząb czy fryzjera, gdy włosy zaczynają się buntować. Każdy zawód jest po coś, a pośrednicy są po to, by sprzedać Twoją nieruchomość, oszczędzając Ci czasu i natłoku obowiązków ⏳

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

  • Zaawansowane szukanie

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty