fbpx
Twoje wyniki wyszukiwania

Homestaging

Opublikowano przez Piotr Sz 2 grudnia, 2022
?Dlaczego homestaging (zwany przez naszą homestagerkę – hołmstejdżingiem) jest tak ważny w sprzedaży nieruchomości? Czy bez niego jesteś w stanie zainteresować potencjalnych nabywców swoją nieruchomością, a w rezultacie sprzedać lub wynająć szybciej i z większym zyskiem?
Kiedyś wystarczyło mieć aparat i zrobić najzwyklejsze zdjęcia – aktualnie konkurencja na rynku jest ogromna i zwykłe, często odbiegające od obowiązujących standardów zdjęcia niewystylizowanego wnętrza na pewno nie zwrócą uwagi kupującego ?
? Tutaj z pomocą wkracza homestaging, czyli kompleksowe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Z jego pomocą możliwe najmniejszym kosztem maksymalnie uatrakcyjnimy ofertę.
Brzmi banalnie? Niechaj Cię nie zmyli, że homestaging to ułożenie paru poduszek i zapalenie kilku lamp – w praktyce nie jest to takie proste ?
Nie bez powodu swoje usługi na rynku oferują homestagerzy. Doświadczeni specjaliści doskonale wiedzą, jak maksymalnie wykorzystać potencjał Twojej nieruchomości. Doradzą, jak zainwestować możliwie najmniej i zyskać możliwie najwięcej ?
? Jako agencja nieruchomości kompleksowo zajmująca się całym procesem sprzedaży, współpracujemy z Home Staging by Asia Wojtulska Trójmiasto. To właśnie dzięki pomocy Asi nieruchomości w naszej ofercie tak zachwycają na zdjęciach i wideo prezentacjach! ✨

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany

  • Zaawansowane szukanie

    Więcej opcji wyszukiwania

Porównaj oferty